Broşür Hazırlama Programı İndirmek

Son yıllarda hızla ilerleyen teknolojik gelişim içinde dijital zamanlara ayak uydurmak hayatın vazgeçilmez şartı oldu. Özellikle kişisel bilgisayarların ve akıllı telefonların bir uzuv haline gelmesiyle beraber tam anlamıyla uzay çağına girmiş olduk. Mahallemizin kebapçısı Salih abi bile kendini bu akıma uydurdu. En son muhabbetimizde yemeksepeti.com’un satılmasıyla anlaşmasının değiştiğini, kâr marjını daha yüksek tutmak için kendi Android uygulamasıyla web tabanlı satış sistemine geçeceğini söyleyince epey şaşırmıştım. El broşürü hazırlamak için broşür hazırlama programı indireceğini söylediğinde hemen Yumpu Publishing’dan bahsettim.

Salih abinin bana gösterdiği programlar tam bir facia idi.  Kendisinin arayıp bulduğu programlar işlevsiz olduğu gibi bilgisayarında istemsizce çoğalan Adware’in nereden kaynaklandığını görmek için hafiye olmaya gerek yoktu. Siteyi kendisine gösterip neler yapabileceğini anlattıktan sonra düşüncelerini yenilemeye başladı. Online broşür fikrine daha sıcak bakarak el broşürü hazırlama planlarını ikinci plana bıraktı!

Eve vardığımda meraklı bir şekilde bizim kebapçının gezindiği sitelere göz gezdirdim. Broşür hazırlama programı indirmek isteyen bir sürü insan ve tonlarca geri bildirim vardı. Okuduğum her yorumda açıkça gördüğüm, bizim piyasada böyle bir ürüne duyulan ihtiyaçtı.

Ama ne yazık ki insanlar internet üzerinde bu işi oldukça çabuk halledebilecek düzgün programlar varken abuk sabuk programları alakasız web sitelerinden indirerek bilgisayarlarını virüsle dolduruyorlardı. Sonuç tabii ki hüsran. Kalite derseniz zaten kıyaslama bile yapılamaz. Arayış içinde olanları uyandırmalı, onlara gerçek sonuç elde edecekleri alternatiflere yönlendirmeliydim.

Broşür hazırlama programı indirmek dışındaki alternatifler nelerdir?

Forumlarda yazmaya başladım ve sürekli sorularla karşılaştım. En çok karşılaştığım soru ise paralı olup olmadıklarıydı. Piyasada bir dünya online broşür programı olmasına rağmen en iyileri hakkında bilgi verdim. Bunlardan özelliklerine göre yakın olarak nitelendirebileceğim iki tane vardı, Issuu ve Joomag. Piyasada daha çok yeni popüler olmaya başlayan farklı programlar olmasına karşın kapsamları geniş değildi. Issuu piyasada oturmuş bir firma ve kullanıcı sayısı epey fazla.

Kullandıkları editoryal platformun adı Magma ve ortak çalışma sağlayan bir araç. Fakat sadece optimum planla sahip olunan bu kullanışlı programdan yararlanmak için 269 dolar bayılmak zorunda kalabilirsiniz! Diğer üyelik alternatiflerinin kısıtlı olması nedeniyle sınıfta kalmaktan kurtulamıyor.

Diğer bir alternatif olan joomag ise yine üyelik alternatifleri konusunda muadili Issuu ile aynı kaderi paylaşıyor. Henüz daha yeni bir plan eklemiş olsalar dahi,  en üst firma paketinde standart bir fiyat yerine “Bize Ulaşın” ibaresiyle karşılaşmak açıkçası biraz soğutuyor. Kullandığı arayüz ve kolaylık derecesi ile Issuu’dan daha iyi bir alternatif olabilecek Joomag’ın kullanıcı kitlesi konusunda açıkları mevcut. Bu güzel iki alternatif birbirleriyle yarışa dursun, ikisinden de her açıdan üstün olan birinci alternatifimizden bahsedelim biraz.

<p>Öncelikle ücretsiz ve kullanışlı. Ödemeli planları var ama muadillerine göre hem plan sayısı fazla hem de nitelik olarak daha üstün bir online broşür programı. Yükleme esnasında birim başına koyulmuş bir limit yok, böylelikle sayfa başına 1MB limit ile yayın başına maksimum 500 sayfa yayınlama hakkı sağlayan Issuu’nun bir kademe üzerinde bulunuyor. Ayrıca rakiplerinde bulunmayan wordpress eklentisi özelliğine sahip.

Ödemeli planda sahip olacağınız WEBKiosk özelliği ayrıca kullanıcılarına profesyonel bir yayıncılık imkânı sunuyor. Eğer PROKiosk sahibi iseniz ayrıca uygulama içi ticaret şansı sağlamakta. Kısacası, Yumpu Publishing her açıdan daha üstün diyebiliriz. </p>

Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane!

Sitenin bize sağladıkları sadece bu özelliklerle kalmıyor. Broşür hazırlama programı indirmeye gerek bırakmadan, sağladığı online broşür platformu sayesinde sizin ve yayınlarınızın on binlerce insana ulaşmasını sağlıyor. Mesleğiniz, uğraşınız veya insanlara ulaşma nedeniniz ne olursa olsun bu program isteklerinize tümüyle cevap veriyor.

Bahsettiğim olanaklar sadece bireyler için geçerli değil. Online platformlarda sahip olduğunuz işinizi daha ileri aşamalara götürmek istediğiniz zaman bu sitenin güzide özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz. Sadece yerel piyasayı düşünmeyin.

Aynı zamanda size uluslararası platformda sağlayacağı olanakları da bir düşünün. Sitede bulunan bulut paylaşım platformunda yer aldığınızda eseriniz siz istediğiniz sürece insanların sürekli ulaşmasını ve bilgi almasını sağlayacak bir yapıt olarak yerini alacaktır.

Online yayıncılığa ilk adımlarınızı atarken>/h2>

Broşür hazırlama programı indirmek yerine Yumpu Publishing’yu tercih ettiniz ve siteye girdiniz. Bu aşamadan sonra neler yapmanız gerekiyor? Platformun size sağlayacağı olanaklar nelerdir? Bu olanakları kullanmak için nelere dikkat etmeliyiz? Yazımın bu kısmında size bu konuda yüzeysel ama bir o kadar da öğretici olacak kısa ve etkili bilgiler vermek istiyorum.

İlk ve tartışılmaz özelliği ile başlayalım. Ücretsiz olarak başlayabileceğiniz üyelikle siteden beklediğiniz tüm işlevleri yerine getirmekte. Dijital yayın ortamında profesyonelliğe adım atmadan önce sınırsız deneme olanağı yapmanızı sağlıyor. Kolayca anlaşılabilir kullanıcı arayüzü sayesinde siteyi ve özelliklerini keşfedebilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Bilgisayarlarda, Android ve iOS cihazlarda rahatça kullanabileceğiniz bir software mevcut. Hem hızlı hem de dinamik bir yapıya sahip olan uygulama, broşür tasarımı yapmanız için her türlü olanağı hizmetinize sunuyor. Böylece broşür hazırlama programı indirmenize kesinlikle gerek kalmıyor.

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen sosyal medya üzerinde aktif olarak tanıtımınızı yapmanızı sağlıyor. Yayınladığınız broşür tasarımını embed seçeneğiyle kolayca paylaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken e-derginiz için atanmış link paylaşım kodunuzu kopyalayarak sahip olduğunuz sosyal medya hesapları üzerinde paylaşmak. Böylece derginize doğrudan paylaşım sağlamış oluyorsunuz. Arkadaşlarınızın da ilgisiyle kısa zamanda çok yaygın bir şekilde ziyaret akınına uğrayacağınız bir kesin!

Arama motoru optimizasyonunu kendi bünyesinde barındırması nedeniyle online broşürünüzün tanıtımını en etkili şekilde yerine getiriyor. Günümüzde SEO’nun ne kadar önemli olduğu su götürmez bir gerçek. Bu özelliği sayesinde sizi yüzlerce saat sürebilecek bir tanıtım mesaisinden de kurtarmakta.

Broşür hazırlama programı indirdiğiniz zaman uygulamayı kullanırken zorluklar yaşayabilirsiniz. En kötü özelliği ise broşür örneklerinizi hazırlarken karşılaşacağınız problemler konusunda size yardım edecek birisinin olmaması. Bu duruma karşılık, bu sitede sürekli olarak size yardım etmeyi amaç edinmiş profesyonel bir ekip mevcut. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bir tek tık ile size ulaşıp sorununuzu hallediyorlar.

E-derginizi ziyaret edenleri hoş bir sürpriz bekliyor. Embed seçeneğini kullanarak, dosyalarınıza video ve ses dosyaları ekleyerek, insanların keyifli bir tecrübe yaşamasını sağlıyor. Seçenekleriniz sadece sizin hayal gücünüz ile sınırlı.

Ödemeli planda seçebileceğiniz WEBKiosk özelliği sayesinde yayınlarınızı sadece bir çatı altında toparlayabilir, kendi logonuzu veya uyarlamanızı sayfanıza ekleyerek daha ayrıntılı bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Potansiyel aboneler kazanmak için ayrıca büyük bir fırsat sunuyor.

İçinde barındırdığı 20 milyonu aşkın yayın içerisinde yerinizi aldıktan sonra kişisel arama ve tanım ayarlarını değiştirebilir, insanların onca yayın arasından sizi seçmesine olanak verebilirsiniz. Tüm bunları yapabilmek için tek yapmanız gereken dergilerinizi kaydettiğiniz bölümdeki tanımları değiştirmek.

Broşür hazırlama programı indirmek yerine Yumpu Publishing’yu seçtiğinizde tüm bu özelliklere sahip olacağınızı artık biliyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan sonra tek yapmanız gereken PDF dosyanızı yüklemek ve akabinde siteye üye olmak. Eğer sosyal medya hesaplarınızı kullanarak üye olursanız aktivasyona bile gerek kalmıyor, 2-3 adımda işlem tamamlanıyor. İşte bu kadar basit!

Ben çoktan bu platformda yerimi aldım. Büyük bir ihtimalle kebapçı Salih abi bile! Forumlarda broşür hazırlama programı indirmek için arayışta olan insanlara önemli bilgiler sağlayarak ve siteye yönlendirerek değerli zamanlarını verimli olarak kullanabilecekleri ve bütünsel bir sonuç alabilecekleri bu harika platforma üye olmaları konusunda cesaretlendiriyorum. Umarım siz de yazımdan şevk alıp içinizdeki yaratıcı kişiliğe bir şans tanırsınız. Ne dersiniz?

Broşür Hazırlama Programı İndirmek

One thought on “Broşür Hazırlama Programı İndirmek

  • June 18, 2010 at 8:51 pm
    Permalink

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *