şartlar ve koşullar

şartlar ve koşullar

Terimler

e broşür web sitesini ziyaret ederek, bu web sitesi Şartlar ve Kullanım Koşulları, tüm yasalara ve yönetmeliklere bağlı kalacağınızı kabul ve herhangi uygulanabilir yerel uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz mevzuat. Eğer bu durumlardan herhangi biri kabul etmiyorsanız, siteye kullanmak veya erişim yasaktır. Bu sitede yer alan materyaller telif hakları ve ticari marka kanunu tarafından korunmaktadır.

Kullanım Lisansı

İzin geçici e broşür Web sitesinde, sadece kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme malzemelerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını indirmek için verilir. Bu bir lisans değil, başlığın bir transfer hibe ve bu lisans altında değil olabilir:
değiştirmek veya malzeme kopya;
ticari amaçlar için malzeme kullanımı, ya da herhangi bir kamu ekran için (ticari veya ticari olmayan);
koda veya Web sitesi e broşür yer alan herhangi bir yazılım ters mühendislik yokladı;
herhangi bir telif hakkı veya malzeme diğer mülkiyete ilişkin kayıtları kaldıramazsınız veya
başka bir kişi ya da “ayna” başka bir sunucu üzerinde malzemeler malzeme transferi.
Eğer bu kısıtlamaların herhangi birini ihlal ve herhangi bir zamanda e broşür tarafından feshedilebilir Bu lisans otomatik olarak sona erer. Bu malzemelerin veya bu lisansın sona ermesi üzerine görüntüleme sonlandırma üzerine, elektronik veya basılı forma sahip herhangi indirilen malzemeler olup olmadığını imha etmeniz gerekir.

Dışlama

“Olduğu gibi.” e broşür web sitesinde malzemeler sağlanan e broşür ekspres garanti verir veya ima ve bu vesile ile, sınırlama olmaksızın zımni garanti veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet veya diğer ihlali olmayan ihlal de dahil olmak üzere, diğer tüm garantileri reddeder ve olumsuzlar hakları saklıdır. Ayrıca, e broşür garanti veya kullanıma tür malzemelerin veya bu siteye bağlı herhangi sitelerde ilgili kendi internet web sitesinde malzemeler veya başka doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir beyanda değil.

Sınırlamalar

hiçbir olay e broşür veya tedarikçileri herhangi bir zarardan sorumlu olacak (sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere, veri veya kar kaybı için, veya bağlı iş kesintisi, hasarlar) kullanım veya yetersizlik ortaya çıkan internet sitesinde malzeme kullanmak e broşür, e broşür veya yetkili temsilci e broşür rağmen ağızdan veya bu tür zararların olasılığı yazılı olarak tebliğ edilmiştir. Bazı yargı zımni garantilerin ilgili sınırlamalara izin vermez, ya da dolaylı veya tesadüfi zarardan için sorumluluk sınırları, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Düzeltmeler ve Hatalar

e broşür web sitesinde görünen malzemeler, teknik, basım veya fotoğrafik hataları olabilir. e broşür web sitesinde malzemelerin herhangi doğru, tam veya güncel olduğunu garanti etmez. e broşür haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesinde yer alan materyallerin değişiklik yapabilirsiniz. e broşür Bununla birlikte, ortalama materyalleri güncellemeyi herhangi bir taahhütte.

bağlantılar

e broşür kendi Internet web sitesi ile bağlantılı sitelerin tamamını gözden ve bu tür sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil e broşür site tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitesinin kullanılması kendi riski altındadır.

Site Kullanım Anlaşması 7. Değişiklikler

e broşür haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesi için bu kullanım şartlarını gözden geçirebilir. Bu web sitesini kullanarak bu Şartlar ve Kullanım Koşulları geçerli sürümü bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Yürürlükteki Kanun

e broşür web sitesine ilişkin herhangi bir iddia kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden, Florida kanunlarına tabidir.

Uygulanabilir Şartlar Web sitesinin Kullanılır.